Опори додолу хиляться

SambirWZ
193

Опори додолу хиляться

Михайло Гагалович – депутат Старосамбірської районної ради, перейнявся проблемою земляків з Ясениці Замкової. Там  лінія електропередач ще з 1968 року, місцями опори прогнили, а під час вітрів люди без світла сидять. Просив районну владу поцікавитися проблемою, бо годі  таке терпіти.

Влада прийняла до відома інформацію і, мабуть, буде щось робити. На сесії не було керівника РЕМу Андрія Волощака – теж депутата, тому його міркувань ми не почули. Зрештою, тут мабуть, не слухати треба, а ремонтувати лінію, яка, за словами Михайла Гагаловича, уже хилиться додолу. Інший депутат Мирон Пацай укотре виступив із запитом з приводу вуличного освітлення у деяких селах району. Просить своєрідного звіту влади з приводу того, як проводилося освітлення, з часів далекого 2008 року. І хоч такий запит уже звучав на сесії, проте Мирон Дмитрович, за його словами, відповіді від РДА не отримав.

…Ми не хотіли писати про опори, зважаючи на те, що після виступу на сесії пана Гагаловича щось та зміниться. Не змінилося нічого – повідомив нам позаминулого тижня пан Михайло.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар