Орест Бонк повертається. Наразі на місяць…

SambirWZ
166

Орест Бонк повертається. Наразі на місяць…

Нарешті Старосамбірщина дочекалася свого очільника – дива не сталося і проанонсований ще у вересні Орест Бонк 30 січня повернувся у “білий дім” господарем третього поверху. Щоправда, місцевого обивателя покоробила приписка “зі строком випробування один місяць”.

Ні, це не насмішка над поважним посадовцем, це, як нам розтлумачили фахівці, згідно із законом. Виявляється, претендент на посаду проходить горнило конкурсу у Києві, розмаїті погодження та співбесіди. І ця процедура йде без відома найближчого начальника – голови облдержадміністрації. Отож, місяць Президент дає Оресту Едуардовичу для того, щоб голова ЛОДА Олег Синютка до нього придивився і визначився. Ну, якось так… Чи пройде Орест Бонк випробування Синюткою, побачимо. Але, гадаємо, і цей іспит здолає. Якщо зумів серед потужних конкурентів добратися до підпису Порошенка, то і тут дасть собі раду. Інше питання, що ті люди, які лобіювали його призначення, мусять і на себе брати якусь частину відповідальності. Нагадаємо, свого часу Орест Едуардович уже був головою районної ради, потім якось скінчив ту каденцію і поринув у громадську роботу на посаді помічника-консультанта народного депутата Андрія Лопушанського. У цій царині почувся не зле, але доля знову довірила йому покерувати районом.  Попереднього керівника Миколу Цепенду – теж представника команди Лопушанського, звільнили на початку липня, у вересні був оголошений конкурс на посаду голови РДА. Чому так довго тягнулося  призначення  Бонка, поняття не маємо. За той час тема обростала всілякими чутками, але Петро Порошенко поставив крапку.

У понеділок 15-ти хвилин вистачило для того, щоб керівник апарату ЛОДА Маріанна Вільшанська представила керівній громаді нового намісника. Ми поважаємо кожну посаду, але як на таку подію мав би приїхати чиновник трішки вищого рангу… Орест Бонк обіцяв вивести район на передові позиції (дай Боже – дай Боже), а голова райради Тетяна Терлецька, як і годиться в такій ситуації, задекларувала готовність до співпраці. Наші люди у цьому залі не помітили нардепа Андрія Лопушанського, з яким пов’язують у районі повернення до влади Ореста Бонка, а це додало б новому очільникові авторитету, а бойки втішилися б єдності керівної команди. Але це політична лірика, набагато серйозніше виглядає інше питання: на скільки сильних заступників підбере Орест Едуардович.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар