Освітянські рокіровки останніх днів

SambirWZ
230

Освітянські рокіровки останніх днів

У п’ятницю відбулася рокіровка освітянських кадрів у Самборі. Щоправда, як почалася, так і закінчилася… Спочатку керівник освітянського відомства Наталія Юзвяк написала заяву про відставку і перейшла працювати у СШ №4, де і була директором до того. Леся Кнап, яка урядувала у  закладі протягом 5 років, залишилася  завучем. 

Рокіровка  логічна, бо Наталія Юзвяк прийшла на посаду у відділ освіти як член команди Тараса Копиляка і разом з ним і йде. Це ґонорово, зважаючи на той факт, що стосунки відділу освіти та Самооборони, з якої виріс нинішній мер Юрій Гамар, були не найкращими. А тим часом, як нам стало відомо з кіл, близьких до ратуші, у п’ятницю начебто призначили і начебто на конкурсній основі директором гімназії (попередній керівник Олена Кімак раніше пішла з посади) працівника міськвиконкому, педагога за фахом Оксану Хулу, а буквально після обіду її ж призначили керівником освітянського відомства. Відбулося представлення. Навіщо така поспішність – логічне запитання, на яке нам відповіли, що освіта – складна галузь і залишати її надовго без першої особи – не можна. Не зрозуміло, чому ту складність не міг вирішувати багаторічний заступник керівника відділу освіти Святослав Ухач? Проте, найцікавіше відбулося на початку тижня. У вівторок вранці ми дізналися, що Оксана Хула повернулася працювати з відділу освіти у ратушу. Чому все це так блискавично відбувалося, не з’ясовували.

У вівторок вранці стало відомо з оточення, близького до РДА, що заяву про відставку начебто написав головний лікар Самбірської ЦРЛ Юрій Денько, який, до слова, обраний депутатом міської ради. Цей вибір Юрія Івановича можна ще якось пояснити – оптимізація шкутильгає, грошей бракує, колектив і влада тиснуть. Мусимо нагадати, що після останнього приїзду на Самбірщину шефа ОДА Олега Синютки керівник району Олег Домчак отримав вказівку провести конкурс на посади головного лікаря та головного освітянина.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар