Осінні акорди футбольного сезону

SambirWZ
249

Осінні акорди футбольного сезону

Цьогорічний футбольний сезон на Самбірщині був дуже насиченим. Крім чемпіонату району, розіграли три кубки – весняний, до Дня Незалежності і «Золота осінь». А останнім акордом стали змагання за кубок районної федерації футболу і за суперкубок.

Після попередніх поєдинків чотири команди здобули право поборотися за великі і малі кубки, так би мовити, першого рангу, тобто федерації футболу. Це стало можливим завдяки спонсорській допомозі уродженця села Зарайськ, керівника компанії «Каскад -Холод ЛТД» зі Львова Ярослава Міхняка. До речі, з його ініціативи розіграш цих кубків присвятили учасникам АТО із Самбірщини, про що сповіщав банер на трибуні.

Матчі фінальної стадії розіграшів відбулися у неділю. У Ваньовичах за третє-четверте місце змагалися футболісти Зарайська і Погірців. Перемогли з рахунком 3:1 земляки пана  Міхняка, віддячивши тим самим йому за любов до гри мільйонів. А в Самборі «Промінь» з Волі Баранецької завдяки одному голу подолав «Дністер» з Бабини. Глава «Каскад-Холоду ЛТД» вручив усім командам кубки, медалі, а кращим гравцям – призи.

Після цього відбувся головний поєдинок – матч за суперкубок між чемпіоном Самбірщини-2015  і володарем кубка до Дня 24-ої річниці Незалежності. На поле вийшли «Ватра» з Лук і «Дністер» з Долобова (на фото). Саме ці команди 19 серпня розіграли цей кубок. Як можна зрозуміти з тексту, виграли тоді долобівчани. Доказали вони, що є кубковою командою і минулої неділі -провели у ворота недалеких сусідів єдиний гол. А луківчанам можна лише поспівчувати: цьогоріч вони тричі здобували право грати у фіналах різних кубків і кожен раз фортуна  була не на їхньому  боці.

Спонсором суперкубка виступила міськрайонна організація партії Самопоміч. Тож, її голова Юрій Бучко, який активно долучається до спортивного життя міста і району, а також голова районної ради Віталій Кімак вручили фіналістам нагороди.

Голова районної федерації футболу і організації ФСТ «Колос» Руслан Хомин, під керівництвом якого провели розіграш кубків, повідомив, що під час матчів у Самборі з ініціативи Ярослава Міхняка організували збір пожертвувань. Майже 4 тисячі гривень
передали  учасникам АТО для вирішення їхніх  проблем.

 

Ігор ТИЛИЧКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар