Очисні споруди в Самборі – нардеп та мер пива разом ще не пили

SambirWZ
75

Очисні споруди в Самборі – нардеп та мер пива разом ще не пили

Прес-конференція з народним депутатом Андрієм Лопушанським місяців два тому розпочалася із знайомства з представником фірми, яка будує у Самборі очисні споруди Іваном Третяком, хоча журналістам, треба сказати, було нудно. Тому ми переклали ношу знайомства на нардепа.

Пан Третяк розповів, що роботи з будівництва розпочалися, що гроші, які закладала попередня влада, використали, що готові і далі працювати, але потрібна фінансова підтримка. Про те, що місто, яке не  має очисних, не може розвиватися, набридло і слухати, і писати. Тут навіть не мають права приймати в експлуатацію багатоповерхівки, але їх будують. І боротьба за нові землі під комерційне житло триває. Судячи з розмови і висновків, нинішній ратуші ці проблеми не надто цікаві. Вони були цікаві до виборів… Андрій Лопушанський нагадав журналістам, як на його прохання алярмово збирали сесію міськради, аби доробити ті екологічні документи, які б дозволили міністерству екології виділити нам гроші на очисні…

Як логічне продовження очисних, ми перепитали у народного депутата, чи пощастило уже йому випити кухоль пива з мером Юрієм Гамаром. Було відчуття, що Андрій Ярославович, хоч і не любить пива, але випив би, та тільки ніхто не пропонує. З цього робимо філософський висновок, що налагодження співпраці по вертикалі “нардеп-мер” ще не відбулося. Не менш філософськи Андрій Лопушанський підвів риску, що співпраця можлива лише за бажання двох сторін. Бажання ратуші не відчуває, хоча переконаний, що у справах господарських має бути мінімум політики.

Якщо бути об’єктивним, кожна влада, яка приходить, критикує попередників, бо ті нічого не зробили для очисних споруд… На цьому будують передвиборчі програми. Минає час, і вже інші критикують попередників.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар