Пам’яті о. Івана Федька

SambirWZ
41

Пам’яті о. Івана Федька

Чомусь подумалося у ці дні, що священники завжди проводжають в останню дорогу померлих парафіян, але настає така прикра хвилина, що і їх відспівують.

Відспівують з болем такі ж священники… Всі ми смерті на тій землі, але так хочеться, аби та остання мить затримувалася надовго. От і парафіяни Церкви Різдва Пресвятої Богородиці, зрештою, Самбірщина загалом, попрощалися з отцем Іваном Федьком. Тисячі співчуттів, спогади про доброго душпастиря – надзвичайно скромної людини, з якою було легко йти по життю, яка уміла знаходити слова розради, яка для багатьох була не просто духівником, а другом… Він пішов у Засвіти у день великого християнського свята – 4 грудня, і нам укотре довелося констатувати, що складна хвороба таки взяла верх… Отцю було лише 66 років, 40 з яких віддав служінню Богові та громаді.

Він народився в с. Либохора Турківського району, навчався в Одеській духовній семінарії. 19 грудня 1980 року в с. Шабо Одеської області отримав священичі свячення з рук митрополита Сергія (Петрова). Згодом – настоятель храму Святого ап. Івана Богослова с. Береги, завідатель храму Святого арх. Михаїла та храму Святого Василія Великого с. Брониця  і храму Воздвиження Чесного Хреста с. Бистриця Дрогобицького району, сотрудник храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Самбора, адміністратор храму Різдва Івана Хрестителя м. Самбора, капелан монашого дому Згромадження Сестер Євхаристок м. Самбора.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити