Пандемія – то ще не крапка, про майбутнє думати не гріх

SambirWZ
102

Пандемія – то ще не крапка, про майбутнє думати не гріх

Життя не закінчується у зв’язку з пандемією, а тому треба дивитися у завтрашній день… Поруч з карантином, у владному старосамбірському домі працюють над майбутніми проєктами. Голова райради Тетяна Терлецька повідомила про завершення  прийому заявок на конкурс інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. 

СТАРОСАМБІРСЬКА райрада у співпраці з відділом економіки, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Старосамбірської райдержадміністрації, Хирівською міською радою та Страшевицькою сільською радою напрацювали 4 проєктні заявки і сподіваються, що Львів гідно оцінить старання та ідеї низів. Мова йде про реконструкцію нежитлової будівлі під Мшанецьке відділення стаціонарного догляду, про придбання сучасного діагностичного медичного обладнання для комунального некомерційного підприємства районної ради «Добромильська районна лікарня», про реконструкцію нежитлової будівлі під дошкільний навчальний заклад в Страшевичах, про реконструкцію будівлі опорного загальноосвітнього навчального закладу – «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів» під ДНЗ у Хирові.

Чим буде пишатися Самбірщина, прокоментував на прохання «Високого Замку» голова районної ради Віталій Кімак. І розпочав з поганих новин для Ралівки та Долобова.  Проєкти добудови Ралівської школи і Долобівського Народного дому з пунктом здоров’я, які мали бути завершені цього року, відхилені регіональною комісією Львівської ОДА. Фінансування будівельних робіт зупинять. Зате збережеться фінансування Дублянської та Викотівської шкіл і садочка у Чукві.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити