Передільницька школа стане початковою

SambirWZ
168

Передільницька школа стане початковою

На початку нового навчального року печальна звістка надійшла до нас з Передільниці Старосамбірського району. Як тільки діти віддзвеніли першим дзвоником, їм повідомили, що надалі вони мають ходити до іншої школи. Там було 23 дитини.

Як розповіли нам у владному домі Старосамбірщини, школа такого рівня і з такою кількістю дітей може існувати виключно тоді, коли на неї буде витрачати гроші і сільська рада. Наразі такої згоди не було.

Нас у принципі роздратувало не тільки те, що дітям таку новину сповістили тоді, коли розпочався навчальний рік, а й те, що перед 1 Вересня було багато літніх канікул і цю проблему можна і треба було вирішувати ще тоді, а не зараз, коли пішов лік навчальному року. У відділі освіти пояснили, що були сподівання на потрібну кількість дітей, але сталося так, що батьки (і це їхнє право) забрали кілька дітей. Наразі вирішується питання про те, щоб Передільницька школа стала початковою, а учні старших класів будуть їздитиШколярикому Нове місто. Сама ж директорка школи, зважаючи на пенсійний вік, подала заяву у відставку

У всій цій історії приховані наші попередні прогнози – не треба спішити закривати школи, бо вони зачиняться самі – через брак учнів.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар