Периферія просить грейдера

SambirWZ
282

Периферія  просить  грейдера

Ремонт доріг та тротуарів у Самборі триває, але неполагод-жених вулиць ще дуже багато. Під час прес-конференції  мера Тараса Копиляка журналіст Микола Сенейко позлов-живав ситуацією і випросив у ратуші  грейдер на свою вулицю Заньковецької.

Той пообіцяв, мовляв у СКП «Об’єднане» є справний грейдер, готовий рівняти вулиці, але дуже часто люди тримають біля своїх парканів пісок, гравій, дошки, а тому  починають  скандалити з трактористом. Тема периферійних вулиць і надалі не губить актуальності, а тому Тарас Копиляк пообіцяв тримати проблему під контролем.


Журналіст Оксана Коваль теж, можна сказати, позловживала становищем  і  попросила  міського  голову звернути увагу на так званий львівський міст, яким так само ходить на роботу і з роботи. Мовляв, дорожнє  полотно  у  доброму  стані,  а тротуари – страхіття. У відповідь ми почули,  що міст належить залізничникам, місто  не має права  ремонтувати, а на   листи в управління залізниці приходять відповіді про те, що нема  грошей. Трохи соромно  стало за залізничників, бо і структура заможна, і  не так  багато  того тротуару.

Заступилися кореспонденти і за ще одну свою колегу – Оксану Сторож, сусіди якої з вулиці Некрасова так само заслуговують асфальтівки. Тарас Копиляк обіцяв ремонт на наступний рік, бо цього – річ уже дали раду вулиці Довженка з цього ж мікрорайону.   Мені ж залишається просити владу за вулицю Богдана Лепкого.

Юрій БАРНА

 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар