«Перший жек» хочуть продати за 2 мільйони 800 тисяч, але пізніше…

SambirWZ
45

«Перший жек» хочуть продати за 2 мільйони 800 тисяч, але пізніше…

Міський голова Самбора Юрій Гамар попросив журналістів настовбурчити вуха і вислухати його важливу заяву. Ми так і зробили, і почули, що він має намір відремонтувати усі дороги в Самборі, усі тротуари, утеплити фасади і привести їх до людського вигляду, а ще – поміняти усі покрівлі. 

ДЛЯ цього має бути багато грошей, а відтак – треба сісти і подумати, звідки їх взяти. Потім з’ясувалося, що то у Юрія Петровича таких гумор, сарказм чи жарт… Вів до того, що запитів у депутатів дуже багато, а грошей обмаль.

Насправді ж, того сесійного дня мали розглянути питання, яке б наповнило бюджет приблизно на 3 мільйони гривень. Приміщення на вулиці Богдана Хмельницького, знане у народі як «перший жек», мали виставити на аукціон. Стартова ціна –  2 мільйони 800 тисяч гривень. Мені навіть важко вимовити ту суму чи уявити собі, яка то купа грошей, але окремі обранці нас переконували, що це цілком пристойна стартова ціна. Бо майже центр міста, прохідна частина популярної вулиці. І це навіть незважаючи на те, що там давно грибок стіни точить. І сирість велика. Це уже потім один відомий на наших теренах журналіст Йосип Маланякносився по сесійній залі з міркуванням про те, що серед депутатів щонайменше з десяток мільйонерів, можливо, доларових, і серед них обов’язково знайдуться покупці на «перший жек».

І хоч мета благородна – продати, аби мати у бюджеті якусь копійчину, не назбиралося голосів «за». Чому так, ніхто не пояснював, але, гадаємо, товар усе одно виставлять на продаж. Може сталося так, що хтось із майбутніх покупців ще не призбирав 2 мільйони 800 тисяч і питання трішки пригальмували?

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар