Перші особи райради відмовляються від премій та надбавок

SambirWZ
202

Перші особи райради відмовляються від премій та надбавок

В «режимі коронавірусу» почала працювати Старосамбірська районна рада, хтось дистанційно (добиратися нічим), хтось приходить в «білий дім». Зважаючи на прикру ситуацію, колектив вирішив, що частину своєї зарплати віддасть на потреби місцевого шпиталю. Підрахували – вийде 10 тисяч гривень. Загалом, сума немала. Крім того, керівництво райради переходить на режим економії – керівники райради відмовляються на час біди від премій та надбавок.

ВИНИКЛА і нестандартна ситуація з хворими, які мають тричі у тиждень, чи один раз, їхати у Дрогобич на гемодіаліз. Громадський транспорт не їздить і хворим – хоч помирай, якщо вони не мають іншого транспорту, який до того ж, треба заправляти бензином за свій кошт. Зваживши на цю прикру обставину, Тетяна Терлецька автомобіль райради «Опель-Вектра» віддала медикам, які власне й возять таких хворих у Дрогобичі. Їх є дванадцять, а три особи настільки слабкі, що потребують дрогобицької процедури тричі у тиждень. Пальне для владної автівки надають безкоштовно автоперевізники.

Група депутатів-рухівців у Самбірській райраді та інші небайдужі депутати взялися за збір коштів для медиків, до речі, за нашою інформацією, сім’я Тетяни Терлецької передала в шпиталь 10 тисяч гривень. Є в районі ентузіасти, які взялися шити маски на обличчя, шукають тканину та майстрів… Все це нам нагадало певним чином початок війни – повна мобілізація! І не можемо не сказати, що страшевицький колектив «Юсенко-надра», яким у нас керує Андрій Левицький, виділив 60 тисяч гривень на одяг та засоби захисту для Старосамбірської ЦРЛ. Наша газета готова і надалі надавати сторінки для тих меценатів, які допомагають людям долати біду.

ДО РЕЧІ, і в Самборі теж подбали про людей, які потребують гемодіалізу. Мер Юрій Гамар повідомив, що кожному, а їх близько десятка, видали матеріальну допомогу – по 5 тисяч гривень. Звичайно, кожен вправі використати їх на свій розсуд, але Юрій Петрович радить за ці гроші винаймати машини, купувати пальне, гуртуватися по чотири в одну автівку і їхати у Дрогобич.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити