Петрика призначили, а Батючку треба почекати, поки не виздоровіє Пупа?

SambirWZ
209

Петрика призначили, а Батючку треба почекати, поки не виздоровіє Пупа?

На владних олімпах Старосамбірщини відбуваються кадрові рокіровки. Минулого тижня стало відомо, що другим заступником, ми так думаємо, гуманітарним, став Микола Петрик.

ЩОБ ви ліпше зрозуміли, про кого йде мова, це посадовець, який багато років керував контрольно-ревізійним відділом, а донедавна був аудитором у Старосамбірському держлісгоспі, зрештою, він рідний брат Добромильського міського голови Юрія Петрика. Якщо нам не зраджує пам’ять, свого часу пробував свої сили у змаганнях за посаду голови РДА.

У нас не могло не виникнути запитання: чому призначили другого заступника голові РДА Петру Назару, обминувши першого? Не знаємо, на скільки це правда, але першим має бути Роман Батючок – депутат районної ради. До речі, він свого часу уже сидів в цьому кабінеті. То було тоді, коли адміністрацією керував Володимир Цегенько. Заминка з призначенням, як нам пояснили, у тому, що діючий перший заступник Руслан Пупа (з колишньої керівної команди) пішов на лікарняне і, поки не вилікується, ніхто його стілець зайняти не може.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити