Петро Домінік у ролі камікадзе?

SambirWZ
51

Петро Домінік у ролі камікадзе?

Епопея з призначенням керівника на Старосамбірський «Галсільліс», схоже, добігає кінця. Восени депутати райради делегували у конкурсну комісію своїх представників, які мали визначитися, хто ж буде повноправним начальником і буде витягувати колектив з боргів, виходити на якийсь більш-менш серйозний рівень.

Після того, як начальники там мінялися швидше, ніж встигала виходити наша газета, прибув зі Львова виконувати обов’язки Петро Домінік. Може для того, щоб свіжим оком оцінити критичну ситуацію – це перше. І друге – він не з місцевих, а це поважний чинник як для такої посади… Керівники району Тетяна Терлецька та Руслан Пупа недавно загалом непогано відгукувалися про пана Петра, вважаючи, що, вникнувши у ситуацію, наведе лад. Це недалека історія, а тепер найсвіжіша: конкурсна комісія засідала. Обирати не було з кого, бо про свій намір покерувати заявив лише Петро Домінік. На цій кандидатурі і погодилися. Насправді, знайти охочого на такий проблемний колектив складно. Один з активістів, який бореться з крадіями лісів, сказав, що тільки справжній камікадзе може
очолити Старосамбірський «Галсільліс».

І для загального розвитку. Ми розпитали у всезнаючої Вікіпедії значення слова камікадзе… Їх є кілька і можете собі вибрати те, що вважаєте за потрібне. 1. Тайфун, який врятував Японію від монгольського завоювання, розтрощивши монгольський флот у 1281 році. 2. Японські пілоти-смертники часів Другої світової війни. 3. Алкогольний напій. 4.«Камікадзе» – у широкому сенсі – граната (РГД-5, Ф-1), котра активується у випадку загрози захоплення ворогом до полону.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити