Пияків і наркоманів розквартирували у Самборі

SambirWZ
73

Пияків і наркоманів розквартирували у Самборі

У суботу центром протистоянь на Самбірщині стала Дублянська лікарня. Як нам повідомили, група місцевих мешканців не погодилася з тим, що знамените наркологічне відділення, яке “виписалося” з Міжгайців, досі перебуває у Дублянах. Під тиском людей, медикам довелося провадити евакуацію – повивозили ліжка, потім і самих хворих. За неперевіреними даними, когось з наркологів навіть набили і він зняв побої…

Хворих розмістили в окремих палатах різних відділів у Самборі, хоча, нагадаємо, тижнів три тому збирався пікет мешканців міста з цього закутка і услід за дублянцями висловили свій протест проти сусідства з пияками і наркоманами.

Більше того, спочатку голова райради Віталій Кімак видавав розпорядження на адресу головного лікаря ЦРЛ Степана Скірина переселити наркологію з Дублян у Міжгайці – туди, де вона і була. Потім депутати міської ради алярмово збиралися на сесію, щоб попередити медиків: без їхнього відома не може бути жодних розквартирувань наркології. Відповідальним за виконання цього рішення обранці Самбора “призначили” секретаря ради Юрія Дмитришина, який є сином головного лікаря наркології Любомира Дмитришина… Але тут справа не у родинних почуттях, а у тому, що кудись із Дублян треба було перевозити наркологічних хворих. Не залишати ж їх на вулиці – тому і розмістили у різних відділах. Напрошується міркування про те, що без прив’язки на географічній карті Самбірщини наркологію взагалі можуть ліквідувати. А медики з Міжгайців уже відверто говорять про те, що не хочуть працювати з  Любомиром Дмитришиним. У вівторок, була домовленість. Зустрічалися керівники міста, району і медицини. Ймовірно, наркологію повернуть у Міжгайці, але без цього головного лікаря. Хоча і не факт.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар