Поважні сторони домовилися, що претензії будуть висловлювати через «трубку»

SambirWZ
75

Поважні сторони домовилися, що претензії будуть висловлювати через «трубку»

Ситуація із звезенням сміття у Самбір загострюється. Як ми повідомляли раніше, 31 грудня минув термін, на який погодилися депутати приймати львівський непотреб. Але з перших днів січня все залишилося так, як було раніше. Автівки їздили, щоправда, останні дні навала призупинилася. Не знаємо чому… З’ясувалося, що відповідну угоду з львів’янами підписав керівник СКП «Об’єднане» Євген Квас. 

ОБРАНЦІ обурилися, мають намір вимагати звіту пана директора. Хоча, не виключено, обурюються поза межами ратуші, а в сесійній залі можуть і слова не проронити. Текст угоди уже «гуляє» Інтернетом і ми попросили одного з самбірських правознавців прокоментувати документ. Ну, щоб не на емоціях писати, а з юридичної точки зору.

-Ця угода підписана з перевищенням службових повноважень з боку керівника СКП «Об’єднане» Євгена Кваса, оскільки чинне рішення Самбірської міської ради, прийняте у травні минулого року. Документ передбачає: зупинку будь-яких угод щодо прийняття твердих побутових відходів на самбірський полігон, а їх переукладення може бути ТІЛЬКИ ЗА ЗГОДОЮ ДЕПУТАТІВ. Наступне. В угоді взагалі не відображені об’єми сміття, яке львівське фірма АВЕ збирається вивозити в Самбір. Юридичний нонсенс ще й у тому, що сторони, і це обумовлено угодою, виставляють претензії одна одній, якщо такі будуть, у телефонному режимі. А об’єми сміття визначаються товарно-транспортними накладними. Тобто, скільки привезли, стільки ми і прийняли. І головне: СКП «Об’єднане» є комунальним підприємством міської ради, а Євгена Кваса прийняв на контрактній основі міський голова. Тому дивує відсутність будь-якої реакції на самодіяльність керівника підприємства з боку міського голови Юрія Гамара, – сказав юрист.

Одна з груп у соціальних мережах оголосила опитування серед самбірян з приводу того, чи хотіли б вони, аби Львів і надалі доставляв нам свій непотреб? Бачите, як воно є: інші групи шукають майбутнього Президента, а наші – мають гризоту з чужим сміттям. Отож, станом на початок  тижня, більше 600 користувачів соціальних мереж висловилися «проти» і лише 5 відсотків були «за». Не будемо загадувати, на скільки це опитування є об’єктивним, але така кількість виборців – це вражаюче і не дослуховуватися до них було б гріхом…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар