Подорожчання горілки лякає лише перший тиждень

SambirWZ
129

Подорожчання горілки лякає лише перший тиждень

Горілка знову подорожчає. Якщо вірити телевізору, акциз піднімають в середньому на 10 відсотків, відповідно, пляшка коштуватиме в межах вісімдесяти гривень. Таким чином, твердять аналітики, держава хоче наповнювати бюджет. Хотіти, певна річ можна, та тільки, палиця, як відомо, має два кінці. І важко сказати, який болючіше ударить.

Вартість трунку зростає регулярно і хоче влада довести ціни до рівня європейських, але за українських зарплат. Ми поцікавилися, чи зменшується попит на спиртне у звязку з регулярним підняттям цін. Цікаву річ розповіли продавці: як тільки вартість зростає, то якийсь тижденьдругий відчувається спад, потім звикають і все повертається у попереднє русло. Хоча загалом попит на спиртне зменшується, однак людей напідпитку вистачає. А ще власники торговельних закладів розповіли, що зростає кількість покупців, які оптом скуповують горілкухтось заздалегідь бере на урочистості, хтось просто такзапас кишеню не тисне. І уже роками спостерігаємо оригінальну картину: нарідсідаєна самогон. Навіть поважні людиі ті гонять, стверджуючи, що ліпше своє, ніж магазинне. Бо у крамницях забагато фальсифікату. Так є: відкрийте Інтернет і побачите, скільки підпільних ґуралень по гаражах і складах. А з виглядуначе оригінал

Останнє повідомлення з приводу підпільних ґуралень датоване минулою п’ятницею. У Львові та Жовківському районі викрили три підпільні цехи і, не виключено, “продукція” їздила на наші терени. Під час обшуків у будинках та підсобних приміщеннях бізнесменів-підпільників знайшли 38 бочок, наповнених прозорою рідиною, близько 1000 літрів спирту, 240 вже готових до реалізації пляшок, підроблених під відомий бренд “Львівська Шляхетна”, на яких прикріплені марки акцизного податку сумнівного походження.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар