Поляки розповіли, що планують будувати на кордоні

SambirWZ
42

Поляки розповіли, що планують будувати на кордоні

Є добрі новини з майбутнього пункту пропуску у Нижанковичах. Голова Старосамбірської РДА Петро Назар розповів, що Польща у найближчі терміни планує розпочати будівництво пункту пропуску. 

ОБРАЛИ компанію PROKOM Construction, яка буде відповідальною за організацію та координацію діяльності всіх сторін, що беруть участь в реалізації інвестиційного проєкту. Наступного року оголосять тендер на будівельні роботи.

Сусіди взяли на себе зобов’язання збудувати новий пункт пропуску за 109 мільйонів злотих. Роботи триватимуть 4 роки. Поляки уже опублікували перелік інфраструктури. Там будуть будівля реєстрації автобусів із зонами контролю, накрита дахом, на виїзді та в’їзді, будівлі поглибленого огляду з польської та української сторони, 2 навіси, по 5 кабін прикордонного контролю у напрямку виїзду та в’їзду, будівля TAX FREE, громадські туалети на польській і українській стороні з невеликими комерційними приміщеннями, будівля центру обслуговування пункту пропуску з технічним приміщенням, споруда для загонів із службовими собаками, склад небезпечних матеріалів, пости в’їзду з польської та української сторони. Щоправда, ми нічого не знайшли про піші переходи…

Окрім будинків, тут облаштують вагові приміщення, резервуари для зберігання рідин, службову автостоянку, технічну інфраструктуру. Польща вже відремонтувала 6,6 км дороги від Перемишля до Мальховіц. І на Старосамбірщині, констатує Петро Назар, завершили ремонт дороги у прикордонних Нижанковичах. Дорожня інфраструктура загальною протяжністю 13 км по обидва боки кордону фінансувалася за кошти Євросоюзу.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити