Політика і Самбір, який провалюється

SambirWZ
174

Політика і Самбір, який провалюється

Ми змушені продовжувати дорожню тему у Самборі. Те, що ми написали попереднього разу, читачів, виявляється, не влаштовує. Збунтувалися водії, які їздять вул. Торговою – це позаду ринку. В деяких місцях вирізані ямки поглиблюються, а влада оправдовується: погані підрядники їм попалися. Але як “погані” опинилися в місті? І доки чекати, що стануть добрими? 

З ОДНОГО боку на Торговій – припарковані автівки, з іншого – «латки» і ніякий водій-віртуоз не дасть собі раду. Про вулицю Стебельського з його багастрождальним стелильником бруківки уже сором писати – мер хотів конкуренцію Андрію Мандзяку, але влип у халепу.  Але у цьому керунку додалося і провалля на роздоріжжі Стебельського і Чайковського. Добре, що туди ніхто не влетів. З офіційних джерел: прорвало водяну трубу, вода попідмивала ґрунт і дорога упала. Богу дякувати, з цим проваллям комунальники упоралися швидко…

Ми собі на якусь хвилю помріяли про те, що якби міським головою два роки тому знову став Тарас Копиляк, а Юрій Гамар залишався б керівником Самооборони, то Тарасу Васильовичу було б непереливки від такого представника громадськості. Ми віримо, що у Юрія Петровича з цього приводу знайдеться немало аргументів, які б оправдовували нинішню безгосподарність чи безпорадність (це вже кому як пасує), але так може бути… Одна справа, знаєте, критикувати когось, а зовсім інша – звалити на себе складну господарку міста… Не оправдовуючи Юрія Петровича, а лиш згадуючи минуле, хочу сказати, що колись давно, коли Самбором керував Михайло Кіт, виголосив журналістам такі слова: мине років десять і місто почне розвалюватися, бо у нього (житловий фонд) і підземні комунікації – каналізації і вода, десятиліттями не вкладає ніхто грошей… Видно той час настав?

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар