Політичні колоди

SambirWZ
220

Політичні колоди

Тимчасовий сміттєвий колапс виник у Самборі через диверсантів?

Попереднього разу ми розповіли вам про те, як живеться працівникам Самбірського комунального підприємства «Об’єднане», які чемно працювали у час карантину, які тримали місто в чистоті, які останнім часом придбали собі трохи техніки коштом міста…

РОЗМОВА з керівником Євгеном Квасом була оптимістичною, але коли наш репортер сів за клавіатуру, аби все це описати, в місті сталося щось на зразок сміттєвого колапсу. Знимки у соціальних мережах переконували у тому, що у благодатній справі – своєчасне вивезення сміття, стався серйозний збій. Уже навіть виникло бажання нічого не писати, аби не дратувати чи не смішити читача. Але за день-два ситуація більш-менш вирівнялася, публікація вийшла у світ, а от про те, що сталося, відразу повідомили в «Об’єднаному».

«У ніч на 19 травня в Самборі на вул. Гоголя (район СШ №8) підпалили купу зі скинутим сміттям. Вогонь пошкодив контейнери, тверде покриття майданчика. Неприємний запах відходів поширився на всі найближчі житлові будинки». Це цитата зі «звіту» комунальників. Треба сказати, що в Самборі і раніше такі ситуації траплялися і важко було зрозуміти, чи це випадково кинутий недопалок, чи свідома диверсія. Як би там не було, але прикро… Хоча комунальники вважають, що це навмисне шкідництво і як аргумент наводять інший факт. «Одразу на чотирьох вулицях у смітникові контейнери, очевидно, «з певною метою» підкинули дерев’яні колоди. Під час пресування побутових відходів з твердими «подарунками» вийшли з ладу сміттєвози. Через це підприємство не змогло вчасно, за графіком, вивезти непотреб на полігон.

Судячи з цих фактів, проти СКП «Об’єднане» розпочалася системна кампанія шкідництва. Комусь, очевидно, явно не до вподоби, що комунальне підприємство працює злагоджено. Вдалось сформувати згуртований колектив, за бюджетні кошти міста придбали кілька одиниць нової техніки, якої бракувало… Але для когось це, як кістка в горлі, хоч до реальних виборів ще ніби далеко…»

Це знову ж таки, була цитата, і поруч з тим – ми й за попередніх каденцій мали ситуації, коли сміттєвози ламалися, бо хтось згортав у контейнерний ящик, скажімо, важке будівельне сміття. Проте, тут справа цікавіша: відразу у кілька контейнерів у різних місцях хтось кинув колоди – треба було і силу мати, і терпіння, і головне – бажання. Повірте, це уже не випадковість. Чи оправданою є спроба комунальників перевести справу у політичне русло, прогнозуючи наступні жовтневі вибори? В Самборі все може бути і розмаїті опоненти, не виключено, готуються до баталій та псування іміджів. Але якщо людям пояснять і переконають, що то диверсія, то ці колоди навпаки можуть дуже боляче вдарити по тих же опонентах.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити