Поліція не дала споживачам випити фальсифікованої горілки на мільйон гривень

SambirWZ
229

Поліція не дала споживачам випити фальсифікованої горілки на мільйон гривень

Самбірська Феміда засудила організатора підпільного виробництва алкоголю та його спільників, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

ЯК МИ повідомляли раніше, працівники Управління захисту економіки у Львівській області, обласної поліції та військової прокуратури накрили підпільників, які налагодили незаконне виробництво спиртних напоїв, місце знаходження «цехів» та «перевалочних баз» з готовою продукцією. Загалом правоохоронці не допустили у продаж алкоголю сумнівної якості на суму понад мільйон гривень – потужне виробництво, чи не так?

Троє жителів Львівщини віком 24, 27 та 46 років облаштували три міні-цехи та складські приміщення у Львові, Жовківському і Самбірському районах – у Чайковичах. Фальсифікат з підробленими акцизними марками реалізовували невеликими партіями на території області. Під час санкціонованих обшуків оперативники вилучили більше 3 тонн спирту та спиртовмісної суміші, майже 1000 пляшок фальсифікованої горілки, виробниче обладнання і понад 80 000 гривень, виручених від злочинного промислу.

Зловмисникам повідомили про підозру у скоєнні злочинів у складі організованої групи – незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів. За вироком суду, членів організованої злочинної групи визнали винними та засудили: організатора – до позбавлення волі на 5 років із встановленням йому іспитового строку терміном 3 роки та сплатою штрафу в розмірі 102 000 гривень,  його спільників  – до сплати штрафів у розмірі  102 000 та  85 000 гривень.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар