Поліція почала шукати, хто вибуховий товар продав?

SambirWZ
146

Поліція почала шукати, хто вибуховий товар продав?

Треба боятися всілякої святкової піротехніки, бо вона може принести багато біди. На жаль, цим правилом відчайдухи нехтують.

У новорічну ніч у Самборі гатили по повній… Але біда прийшла у дім на вулиці Чайковського. Там молодий чоловік о четвертій ранку вийшов на балкон, щоб пальнути з петарди, і зостався без деяких пальців на руці. Здається, петарда сама розірвалася прямо в руці. У поліції цю «зброю» називають «забороненою продукцією». Ну, якщо вона заборонена, то чому її не вилучали з торгових точок? «Повне травматичне відчленування другого та третього пальців лівої кисті на рівні п’яти кісток» – такий діагноз поставили постраждалому. А слідчі намагаються з’ясувати, де чоловік придбав піротехнічний засіб.

І кілька речень з приводу новоріччя у Самборі. Старші люди, які вирішили прийти до ялинки, були шоковані від величезної кількості п’яної молоді. І під ногами наслідки святкувань – биті пляшки, пластикові стаканчики і залишки мандаринок. Богу дякувати, все це закінчилося без вуличних трагедій.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар