Помічники Андрія Лопушанського нагадали журналістам про свого шефа

SambirWZ
234

Помічники Андрія Лопушанського нагадали журналістам про свого шефа

Мабуть, народний депутат України Андрій Лопушанський вирішив, що давно не стрічався з журналістами і довірив своїм помічникам зробити за нього цю справу і розповісти про останні надбання.

Чи не основним пунктом похвали були поїздки обдарованих дітей з нашого округу та сходу у Верховну Раду і ПАРЄ у Страсбург. Зараз готуються до чергової подорожі за кордон, на квітень намітили ще одну поїздку. Ігор Несторак, Оксана Француз та інші помічники нардепа казали, що на парламентарів наші делегації справляють гарні враження. Європейським депутатам цікаво фотографуватися з нашою дітворю, одягненою в українські однострої. А дітвора своєю присутністю нагадує про проблеми України, яка воює з Росією. Народний депутат багато допомагає людям, організаціям, громадським активістам, фронтовикам. Але просить це уголос не говорити, оскільки випоминати благочинність не пасує. Ігор Йосипович прочитав журналістам список допомог, але так швидко, щоб ми не встигли записати. Пошкодував, що, на жаль, не складаються стосунки з уже новою владою Самбора. Нардепа не запрошують на сесії, а він хотів бути, зокрема, на бюджетній, бо місцевому бюджету віддають на фінансування два ПТУ. На прохання виділити обладнане оргтехнікою приміщення для приймальні нардепа реакція місцевої влади була, але на рівні третього чи четвертого поверху приміщення старої податкової, де ні тепла нема, ні зручностей. А головне – жоден старенький відвідувач по тих сходах не підніметься. Приходять найчастіше прохачі грошей. Але у приймальні нардепа на першому місці за допомогами – хворі на ДЦП, онкохворі та інші украй вразливі категорії виборців. Інші місцеві ради округу подавали народному свої запити, які треба вирішувати на рівні України, а от від нашої міськради – жодного, ствердив Ігор Несторак. Представники команди Лопушанського брали участь у похоронах Героя з Турки “Барні”, Ігор Йосипович зазначив, що Самбір, на жаль, похоронний кортеж проїхав без зупинки, бо влада не заопікувалася організацією зустрічі. Його доповнив хтось з інших помічників, який особисто знає сім’ю загиблого, мовляв, ніхто з родичів кортежем не керував, дружина їхала в іншій автівці. Хоча прозвучало міркування про те, що організацією похоронів займалися друзі Героя, які не знали, що у наших містах та селах треба зупинятися, коли збираються біля дороги священики та громади.

У планах на рік нинішній – зустрічі нардепа з депутатами місцевих рад, громадами, участь у святкуваннях державних та релігійних свят, організація роботи громадської приймальні, законодавчі ініціативи, участь у сесіях ПАРЄ, транскордонна співпраця з поляками.

Штаб Андрія Лопушанського спробував спростувати розмови з приводу того, що вояків АТО, які державним коштом проходили оздоровлення та реабілітацію в санаторії “Женева”, погано зуст-річали. Насправді, оздоровниця здобула право державним коштом провадити поміч воякам, однак райдержадміністрації скерували туди ледь не усіх і відразу. Одночасно санаторій міг без проблем приймати 500-600 вояків, а приїхало удвічі більше. Тому й виникли проблеми.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар