Порівняймо свій торічний розум з нинішнім

SambirWZ
193

Порівняймо свій торічний розум з нинішнім

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг загальноосвітніх шкіл Львівської області за підсумками Незалежного оцінювання знань за 2017 рік.

НЕХАЙ не здається вам ця інформація застарілою, адже на порозі нові підсумки ЗНО, але освіжити пам’ять не завадить з двох причин. Батьки нині у роздумах, у яку школу скеровувати дітей. Тобто, у заклад, який дасть нагоду здобути потрібний рівень знань. І друге – коли оголосять підсумки цьогорічного ЗНО, то буде з чим порівнювати. Хоча вкотре мусимо сказати і про таку прикрість для вчительства як репетиторство. Ще не знати, чи добрий показник на іспитах – то наслідки гарної науки у школі, чи поза школою, але за гроші батьків.

Тим не менше, нагадуємо, які заклади регіону увійшли у сотню кращих. Чому беремо тільки сотню? Бо далі соромно. І так соромно, що з двох районів найліпше виглядає школа на 18-му місці. Самбірська СШ №10 – 18 місце у рейтингу, Самбірська гімназія – 21, Рудківська школа – 22. Самбірська СШ №4 – 36, Новосілківський НВК – 39, Самбірська СШ №8 – 45, Старосамбірська СШ №1 – 47, Ралівська школа – 50, Рудківська гімназія – 60, Нижанковицька школа – 84, Добромильська школа – 86, Ваньовицька – 96, Самбірська СШ №3 – 98.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар