Послати б ті фури Садовому під ратушу…

SambirWZ
185

Послати б ті фури Садовому під ратушу…

Якби в газеті можна було матюкатися, то зробив би це з великим задоволенням, навіть незважаючи на “цноту” української мови.

І  усі ті негарні слова послати на адресу мера Львова Андрія Садового, який свою проблему з вивезення нетребу при підніс на рівень України і, коли його слухати, то складається враження, що винні всі, окрім нього самого. Проблема не нинішня.

Хто б міг подумати, що Великодньої П’ятниці до редакції зателефонує голова Самбірської РДА Микола Фрей і запросить у Ваньовичі… Біля “Левади”, коли повернути вліво, а потім за колію, то за метрів 50 (о,Боже!) величезна купа сміття. Стрілковицький війт Ярослав Шехович чекав уже нас біля штреки, розповів, що купу сміття помітили вранці люди, які їхали електричкою і дали знати. “Ще вчора тут – все було чисто”, – сказав пан Ярослав. Приїхали на знак львівського нехлюйства і представники “Агро-лімітет”, бо майже на полі, яке готували до посіву, висипали непотреб. Прибули поліцейські, щоб скласти протокол. До їхнього приїзду пан Фрей встиг поритися у смітті і знайти кілька документів з львівською адресою (деякі  датовані двомісячною давністю). Зрештою, можна було не шукати – бо й так зрозуміло, хто захаращує Україну. Сміття привезли під покровом ночі, ймовірно, три фури. Якби ж то хоч на полігон, а то, вибачайте, приїхали і всралися за якихось кількасот метрів від будинків акурат напередодні Великодня. Усе те, що ви бачите, пасувало б відвезти під львівську мерію – тоді б тамтешні чиновники думали, як вирішувати проблему, а не те, як крадькома вночі впихнути комусь під ніс свою проблему. Про ніс… Люди старшого покоління пам’ятають, як навесні смердів перестояний силос чи сінаж… А львівське смерділо ще дужче. Миколі Фрею не залишилося нічого іншого, як організовувати техніку та людей і вивозити сміття на полігон, перед тим, звісно ж, попросивши міського голову Юрія Гамара дозволу на це… Мер сказав нашому репортеру, що без депутатів не погодиться.

За деякими даними так само крадькома минулого тижня хтось вивіз гори сміття на полігон у старому Самборі. Там фури упіймали на гарячому.

Після цієї “крапки” стало відомо, що у ніч на Великодню П’ятницю чотири фури сміття вивалили біля Морозович, вісім – біля Торчиновицького кар’єру. Тамтешній війт Зеновій Припін був у розпачі, не знаходив жодних пояснень такому нехлюйству, а голова Старосамбірської РДА Орест Бонк навіть не знав напередодні свят, що робити з львівським “подарунком”.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар