Потерпілі в аварії отримають компенсацію

SambirWZ
168

Потерпілі в аварії отримають компенсацію

Про цю аварію ми писали кілька разів. Спочатку – як усе сталося, а вже потім пробували захистити потерпілих, які після травм лікувалися власним коштом. Переносили і фізичні, і моральні страждання… І ось є вирок щодо обвинуваченої в аварії, яка трапилася ще 10 липня 2012 року у якій потерпіло 10 людей. 

Нагадаємо, близько обіду на автодорозі неподалік Бабини жінка, яка працює у фармацевтичній компанії, на службовому автомобілі марки Daewoo Lanos їхала у Самбір у відрядження. Грубо порушила Правила і виїхала на зустрічну смугу та зіткнулася з маршрутним автобусом Mersedes-Benz 614 D.

У судовому засіданні обвинувачена вину не визнала та наполягала на тому, що пригода сталась з причини ями на дорозі. Вона їхала зі швидкістю приблизно 50-60 кілометрів на годину, швидкість автобуса була більшою. На дорозі з правого боку були великі ями, які не так легко минути, до того ж, засліплювало яскраве сонце. Колесо її автомобіля потрапило в одну з ям, її повело вліво, у бік зустрічної смуги. Вона бачила автомобіль поперед себе, але не встигла загальмувати. Стався удар, вона втратила свідомість і нічого не пам’ятає.. До свідомості прийшла в реанімації ЦРЛ.

Самбірський суд визнав жінку винуватою і призначив  покарання – позбавлення волі на строк 4 роки з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки. Проте, звільнив від покарання відповідно до Закону «Про амністію у 2016 році”, оскільки обвинувачена має на утриманні малолітнього сина – інваліда з дитинства. Суд частково задовольнив цивільний позов постраждалих і стягнув з фармацевтичної компанії на користь однієї з постраждалих 49 975 гривень, другої – 387 568 гривень, третьої – 99 175 гривень моральної шкоди. Окрім того, моральну шкоду стягнули з фірми на користь четвертої постраждалої в розмірі 99 175 гривень, п’ятої – 38 802 гривні, шостої – 38 854 гривні.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар