Президент МихайлоТоварницький про свій «Самбір»

SambirWZ
38

Президент МихайлоТоварницький про свій «Самбір»

З абсолютно об’єктивних причин ми цьогоріч дуже мало писали про великий футбол місцевого рівня. Ні, «Самбір» грав, чогось там досягнув, але особливого ажіотажу не відбувалося, бо уболівальники «пішли у відпустку», адже стадіон на капітальному ремонті і тільки навесні відбудуться перші матчі. До речі, на стадіоні буде музей відомого метра футболу Лева Броварського, ініціатори уже шукають експонати і, схоже, їм це вдається. Недавно керівниця міської освіти Любов Войтко провела нараду із зацікавленими на тему: як виглядатиме майбутня експозиція.

АЛЕ повернемося до ФК «Самбір». Своїми міркування поділився з інформаційним центром Львівської Асоціації футболу пан президент клубу Михайло Товарницький:

-Ми зіграли, як змогли. Звичайно, сподівалися кращих результатів. Цьогоріч перед нами стояло завдання потрапити в трійку призерів, однак не виконали його, фінішувавши на 6-ій сходинці підсумкової турнірної таблиці. Визначальними для нас були матчі з давидівським «Кормілом», в яких ми поступилися і таким чином не вийшли з групи.

Вочевидь, далася взнаки недоукомплектованість складу нашої команди. Потрібно попрацювати над вирішенням цієї проблеми. Футболісти, на яких ми розраховували, пішли від нас в інші футбольні клуби. Зокрема, Микола Буй, який перейшов в «Епіцентр» із Дунаївців, що виступає у Другій лізі України. Без нього нам важко було здобувати перемоги. Перед стартом сезону декого з гравців відпустили в теребовлянську «Ниву», оскільки на той час у Тернопільській області вже розпочався чемпіонат. За таких обставин складно було їх утримати. Деякі виконавці не змогли зіграти через травми… Ми ще не визначилися з подальшими планами. Розмовлятимемо щодо цього з керівництвом міста. Однозначно, будемо боротися за високі місця, адже самбіряни вже засумували за якісним, цікавим футболом, де кожен сповна віддається грі. Хочемо залучати до команди талановиту молодь. Наступного року зможемо проводити домашні поєдинки на реконструйованому стадіоні імені Лева Броварського в Самборі й відчувати підтримку своїх уболівальників, якої нам не вистачало цього сезону, зазначив Михайло Товарницький.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити