Привіт з дев’яностих

SambirWZ
34

Привіт з дев’яностих

Слово «рекет» і похідне від нього «рекетир» були модними у ті буремні часи… А потім все якось начебто стабілізувалося – хтось з тих дійових осіб загинув, хтось сів на нари, хтось перейшов у свій легальний бізнес… Хоча й тепер десь час од часу та з’являються новини про те, що поліція затримує вимагачів, але то факти поодинокі. І треба ж такому статися, аби у таку паскудну історію влипли і наші терени.

ЯК З’ЯСУВАЛИ правоохоронці, мешканець Старосамбірського району разом зі спільниками вимагав гроші у земляків, які поверталися із закордонних заробітків. 27 серпня слідчі відділу розслідувань особливо тяжких злочинів (детективи) слідчого управління поліції Львівщини завершили досудове розслідування та скерували обвинувальнии? акт на розгляд суду.

Нагадаємо, учасників організованоі? злочинної групи, до складу якої входили мешканці Самбірського та Старосамбірського районів віком від 25 до 30 років, у січні викрили слідчі поліції Львівщини спільно із співробітниками Управління стратегічних розслідувань за процесуального керівництва прокуратури області. Вимагаючи гроші, зловмисники залякували свої жертви, вдавалися до фізичного насильства. Одному з потерпілих вони заподіяли тілесні ушкодження середньої важкості.

Правоохоронці зібрали достатньо доказів причетності зловмисників до вчинення кримінального правопорушення, зокрема, під час санкціонованих обшуків у них вилучили більше 50 тисяч доларів США, отриманих незаконним шляхом. Санкція статті передбачає максимальне покарання – позбавлення волі до дванадцяти років з конфіскацією майна. Поліцейські вживають заходів для затримання інших учасників злочинної групи, які переховуються від слідства та оголошені у розшук. А старосамбірські соціальні мережі твердять, що мова йде про синів загалом впливових у горах батьків.

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити