Пригадав Юрій Гамар, як рубероїд над головою стелив

SambirWZ
130

Пригадав Юрій Гамар, як рубероїд над головою стелив

Депутати Самбора вирішили серйозну проблему: двері поділять поміж собою жеківці та мешканці

Давайте поговоримо про двері у під’їзди. Це є той атрибут багатоповерхівки, про який не прийнято говорити на сторінках газет, бо тема – на копійки… Тим не менше, депутат Любов Мосійчук надала «дріб’язку» серйозного суспільного звучання – зачитала звернення сусідів з вулиці Купилевої, буд. 30-г.

25 років, почули депутати міськради, люди не бачили ремонту, а справно платять жекові за помешкання. А тепер постала потреба поміняти двері у під’їзді, бо ті, що є, стали настільки «дірявими», що пропускають холод і нищать дорогоцінне тепло. Просять, аби жек змилосердився і вставив вхідні двері та ще й з кодовим замком, бо під’їзд незахищений від злодюжок. Таких під’їздів, констатувала Любов Мосійчук, багато. «Не відходячи від каси», акурат у сесійній залі ми пошепки перепитали у одного з депутатів, який знається на будовах, яка ціна питання. І почули, що він такі двері встановлює за 3 тисячі гривень. За нинішніми мірками, сума не є лякливою. Але, як твердила пані Люба, в під’їзді не живуть заможні люди, а бідні та хворі, тому зібрати таку суму складно. І друге – є у сусідів свої ґонори – ми жекові платимо, нехай за стільки літ щось зробить… Керівник комунальної контори Володимир Ленець одразу сказав те, що традиційно говорили усі начальники жеків – нема грошей, на зарплату працівникам не можуть заробити. Депутати і свого додали: якщо встановити коштом жеку нові двері в одному під’їзді, то тоді все місто захоче «халяви». Вмішався у дверні справи і міський голова Юрій Гамар, згадуючи, як разом з братом самотужки стелили рубероїд на будинку, де мешкає. Це, каже, неправильно, але так було, така правда… Тут, закладений одвічний конфлікт: люди платять жекові, а послуг, яких хочуть, не мають, нервуються. Ми вкотре хотіли б нагадати мешканцям таких будинків, що треба створювати свої об’єднання і платити самим собі. Ну, повірте, жеки у такому вигляді, як є нині, довго жити уже не будуть і їх колись викреслять із життя.

Але повідомлення про те, що 25 років під’їзд не бачив ремонту, міського голову взяли за живе і він розпорядився скласти таку собі чергу будинків і хоч підбілювати чи ще щось корисне зробити, бо увесь час шукати причину у тому, що нема грошей, не пасує. А що стосується проблеми під’їзду на Купилевій, який прославила Любов Мосійчук, то вирішили, що їх встановлять – половину дадуть жеківці, половину – мешканці. Тим паче, за твердженням Люби Миколаївни, скаржники погодилися на оборудку.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар