Пройдіть шляхами князя Лева…

SambirWZ
203

Пройдіть шляхами князя Лева…

Старосамбірська райрада, схоже, серйозно взялася за демонстрацію туристичних шляхів і відпочинкових зон. Заїжджі, як відомо, будуть витрачати у нас свої гроші. А наразі райрада пропонує ідею: змістовно й цікаво можна провести вільний час буквально за кілька кілометрів від Старого Самбора, відвідавши Спас та його околиці.

ВОСЕНИ минулого року рада реалізувала проект із відновлення та актуалізації туристичного маршруту «Шляхами князя Лева». Отож, дидактично-туристичну стежку уже ознакували, встановили інформаційні стенди та вказівники. Крім того, на мальовничих берегах потоку Дубня Великого поряд з так званими Спаськими водоспадами, облаштували пікнік-локацію, де можна перепочити та приготувати їжу на мангалах. Пройшовшись «Шляхами князя Лева», ви зможете не лише насолодитись дивовижною природою, живописними пейзажами, величчю та загадковістю Спаського каменя, але й довідатися багато цікавого з історії славного краю.

Проект реалізований в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих Карпатських громад, яку реалізує Асоціація «Єврорегіон-Карпати-Україна» та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ «Моршинський завод мінеральних вод «Оскар».

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити