Прокуратура не погодилася з поблажливим вироком суду

SambirWZ
169

Прокуратура не погодилася з поблажливим вироком суду

Самбiрська місцева  прокуратура  здiйснює процесуальне керiвництво у  кримiнальному провадженнi за фактом нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя і вчинене групою осіб.   

А ВСЕ було так. Пан М., 1988 р.н., мешканець Самбора, у березні минулого року на ґрунті особистих неприязних стосунків з паном К., 1976 р.н., поконфліктували у приміщенні Самбірської райради. Але підсудному М. цього виявилося замало і зателефонував іншій особі, справу щодо якої виділили в окреме провадження. Потерпілого наздогнав на вулиці Сагайдачного і ударив ногою у спину. Чоловік упав, а вже потім нападник став його жорстоко гамселити. За даними судово-медичної експертизи, була складна травма грудної клітки.

І цього виявилося замало… Дочекавшись підмоги, М. уже біля кафе-бару «Sambeer Pub» повалив потерпілого на тротуар і почалася справжня масакра, яка спричинина  відкриту черепно-мозкову травму з набряком головного мозку, переломом кісток лицевого черепа та основи черепа, забій обох легень, множинні садна на обличчі, на голові, на грудній клітці та на кінцівках, гематоми на обличчі…

Обвинувальний акт прокуратура надiслала в Самбiрський мiськрайонний суд. Феміда позбавила волі фігуранта справи на 5 років із застосуванням статті, яка передбачає іспитовий термін 2 роки. Проте, з ряду причин прокуратура не погодилася із  вироком суду і подала касацію.

Іван ГУЧОК. Прокурор Самбірської місцевої прокуратури.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар