Промислову відремонтували, а на смітнику порядок, якого раніше не було

SambirWZ
61

Промислову відремонтували, а на смітнику порядок, якого раніше не було

Минулого разу ми розповіли про те, що мешканці вулиці Промислової і прилеглих зупинили автівки дорожньої фірми Онур, бо курсують до свого заводу такою запилюченою дорогою, що годі в хаті вікна відчинити, а оселі аж вібрують. Крок, до якого вдалися люди, не надто добрий, але вимушений, бо інакше не привернути увагу до своєї проблеми.

Зовсім випадково на місці пікету опинився депутат міськради Роман Барна. Вник у ситуацію і зателефонував заступнику голови ОДА Назарію Романчуку. Той доповів своєму шефові Олегу Синютці і намітили гуртом дату ремонту Промислової. Роман Павлович трохи хвилювався, чи справді обіцяний вівторок стане днем ремонту, але обласні чиновники слова дотримали. Минулого тижня пан Барна запросив нас проїхати цим шляхом – направду, приємно вражені, бо  шмат дороги втрамбували старим асфальтом.  Чесно сказати, до Промислової владі ніколи руки не доходили. Є позитив і у тому, що нині подорожувальники можуть користати з об’їзної і минати переповнений машинами Самбір.

А вже коли ми опинилися у цьому місці, то гріхом було б не завернути на міське сміттєзвалише, яке останнім часом стало і політичним, і стратегічним обєктом. Треба нагадати, що ми часто там буваємо, але те, що побачили цього разу, приємно вразило. Ще півмісяця тому були терикони, тепер усе вирівняли, втрамбували і, признатися, навіть не дуже й помітно, що приймаємо львівське сміття. Трохи дивно, що якби не чужий непотреб, то ми б свій полігон не впорядкували

Там же побачили і керівника СКПОбєднанеРомана Затварського, який зізнався, що кожного дня на цьому обєкті, бо до нього нині особливо прискіплива увага. Не заради похвали, але тільки з обєктивності, треба сказати, що Роман Богданович швидковїхаву тему міської господарки. Знаєте, ще б кілька таких Затварських у містоі влади не треба.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар