Про нашого Леся Курбаса розкажемо різними мовами

SambirWZ
156

Про нашого Леся Курбаса розкажемо різними мовами

Пишаємося тим, що самбірська земля благословила на світ талановитого і неповторного митця української сцени Леся Курбаса, а тому 130-річчя від дня його народження має стати для земляків величним святом.

Триває творчий проект міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов “Самбір – місто європейського шарму і краси”, а тому вчителі школи-ліцею імені Андрія Струся Ірина Гамерська та Тетяна Саф’яник підготували учнів для проведення екскурсій у музеї Леся Курбаса трьома мовами – англійською, німецькою та українською. Підсумком  пошукової роботи став  нестандартний інтегрований урок-екскурсія у мистецькому музеї.

Екскурсію для ровесників англійської мовою провели учні 10 класу Христина Лутчин, Саша Дипко, Юля Бац, Іра Дочимінська, Юрій Несторівський та Олександр Качмар, німецькою – дев’ятикласники Анастасія Білень, Христина Мечус, Марія Фатерига, Поліна Гармаш та Юрій Дацко. Урочисту атмосферу доповнював барвистий національний одяг школярів та дуже цікавий виступ директора музею Любові Теплої. Керівник школи-ліцею Оксана Цимбрила не втаємничувала радості від того, що саме її вихованці зуміли стали “іноземними” екскурсоводами і тепер можуть прийняти будь-яку європейську делегацію.    Світлана Генкузен – вчитель-методист, голова міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов наголосила, що проведення нестандартних уроків, уроків – екскурсій, казок, інтерв’ю – це вихід на вільне комунікативне мовлення, адже кількість іноземних делегацій щоразу більшає. Свої міркування висловили і вчителі іноземних мов міста І.Галицька, Р.Улей, М.Ференц, О.Платко, І.Петричко, І.Ясінська та їхні вихованці.

 

Ірина ГАМЕРСЬКА. Вчитель  англійської мови школи-ліцею імені А.Струся.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар