Про Нижанковичі заговорили на високому польському рівні

SambirWZ
218

Про Нижанковичі заговорили на високому польському рівні

Бувають у наш час і приємні новини, хоча з дуже давнім присмаком. Говоримо про імовірний міжнародний пункт пропуску у Нижанковичах. Вже так багато говорили на різних щаблях влади, але тепер рівень трохи інший – президентської команди Польщі…

Так ось, 2018 року планують розпочати будівництво нового пункту пропуску Мальговичі-Нижанковичі. Необхідні дозволи та документацію обіцяють зібрати до кінця наступного року. Про це повідомив заступник президента Перемишля Ґжеґож Хайдер. За його словами, в бюджеті Підкарпатського воєводства на 2017 рік вже закладені кошти на проектні роботи. Ґжеґож  Хайдер також додав, що Міністерство Фінансів Польщі заклало в бюджет кошти на реалізацію цих етапів будівництва нового митного переходу на кордоні з Польщею. Про новий митний перехід поблизу Перемишля говорять вже декілька років. Раніше повідомляли, що роботи розпочнуться у 2017 році.

Відповідно до проекту, перетинати кордон з Польщею через новий пункт пропуску зможуть не лише автомобілісти, але і пішоходи. Це має розвантажити популярний зараз митний перехід у Шегинях. Перетинати кордон через новий КПП зможуть транспортні засоби, вага яких не перевищує 3,5 тони.

Поляки сподіваються, що новий пункт пропуску зменшить черги на кордоні на інших митних переходах. Останнім часом все більше українців їздять на роботу в Польщу, а у вихідні і святкові дні повертаються додому.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар