Пустити маршрутки можна – було б тільки кому їздити

SambirWZ
36

Пустити маршрутки можна – було б тільки кому їздити

У всі часи до автоперевізників було немало питань. Сфера обслуговування – справа не з простих, а тому вимагає постійної уваги і доволі часто – немало претензій. Голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька недавно гостювала у нашого головного перевізника – директора Самбірського АТП-14608 Івана Романяка і привезла йому одразу три проблеми.

МОВА йшла про рейс «Сушиця-Риково». Його, зокрема, домагається воїн АТО Михайло Ковальчук. Іван Романяк відразу пообіцяв, що проблему знімуть. Трохи більше дискусій викликав рейс «Самбір-Смерічка» з заїздом в Ріпяно. Але там, якщо ми правильно зрозуміли, є відтинок поганої дороги, яка ні на чиєму балансі не є. До того ж, з одного боку її підтискають людські паркани, з другого – річечка… Маршрутці не протиснутися. Пані Терлецька має ініціювати перед РДА та райавтодором тему взяття дороги на баланс… І нарешті, Стара Ропа просить рейс у бік райцентру о 8.30. Бо автобус, який їде о сьомій ранку, геть не влаштовує споживачів послуг. Доберуться люди до роботи в Старий Самбір і що робити у зайвий час? Тут відповідь перевізників була лаконічною – рейс обслуговує Львівське АТП, а відтак – звертатися треба туди. Тетяна Терлецька взяла контакти львівського перевізника. З усіх питань на шляхи виїде комісія, вивчатиме ситуацію та пасажиропотік.

До слова, про пасажиропотік говорили теж немало. Іван Романяк твердить, що запустити той чи інший рейс можна, але чи поїдуть люди? З цілком обєктивних причин люди стали менше подорожувати. Особливо вибив з колії коронавірусний карантин. Селяни навчилися гуртуватись і добиратися приватним транспортом. А зараз, коли карантин пом’якшав, традиція зосталася. Якщо водій протягом тижня возитимуть повітря в автобусах, то наступного тижня уже не поїдуть. Тому, наголосив Іван Миколайович, люди мають шанувати те, що автобус курсує… І справді, минулого тижня їхав з приятелем до Львова, до речі, гладесенькою дорогою – майстри працюють, і навмисне зазирав у вікна автобусів. На швидкостях важко рахувати пасажирів, але автобуси навіть не були заповнені на половину. Та й на зупинках людей майже не було. Громадський транспорт катастрофічно стає збитковим.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити