П’янийзакермом- щенеп’яний?

SambirWZ
155

Пянийзакермомщенеп’яний?

Самбірська районна влада виділила свого часу певну суму грошей, щоб придбати такий собі алкотестер. Дуже потрібна на дорогах штука. Помітив страж порядку неправильну машину, зупинив, водій дмухнув – і все ясно.

МИ РАДІЛИ такій покупці для поліцейських, бо може п’яні перелякаються сідати за кермо, товкти і себе, і машини, і невинних людей. Але недавно дізналися цікавий факт – суд виправдав водія, який, не виключено, був за кермом п’яним, і його відпустили без покарання. Видно, добрий був самбірський адвокат, що зумів засумніватися в алкотестері… Але, вірте на слово, то біда. Протягом минулого року патрульні Львівщини спіймали п’яними понад 3000 водіїв, однак 25 відсотків із них суд виправдав.

Близько 10 відсотків із тих оскаржень суди закривають за статтею про малозначущість вчиненого діяння, або передають справу на розгляд трудового колективу чи громадським організаціям, мовляв, поставте йому «на вид», та ні «на вид» уже було, давайте з занесенням…» Ще частину справ закривають через відсутність складу правопорушення.

Вероніка СТЕПАНЧАК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар