Підгайчики шантажують Рудки виходом з об’єднаної громади?

SambirWZ
147

Підгайчики шантажують Рудки виходом з об’єднаної громади?

Депутат Рудківської ОТГ Михайло Міхняк розповсюдив повідомлення про те, що якщо влада не розпочне ремонт шляхів у селі Підгайчики, то Підгайчики вийдуть зі складу ОТГ.

НОВИНА потягнула на сенсацію і ми собі  подумали, що то своєрідний шантаж, протест і нагадування владі, що дороги треба робити. Але в державі не придумали наразі інструменту виходу тієї чи іншої громади зі складу об’єднаної громади. То таке наче «шлюб» на усе життя. Хіба би згодом щось змінилося – не знаємо. Але навіть якщо повертати Підгайчикам статус сільської ради, то треба буде проходити надто складну процедуру, бо сільради створюються за рішенням українського парламенту. Повірте, народним обранцям нині зовсім не до Підгайчик. Інший момент. Підгайчики тільки восени увійшли у об’єднану громаду, а тому питання: чому не ремонтували свої шляхи торік? Але що тепер махати пальцем заднім числом?

Прикро, але факт. Цьогоріч у бюджеті Рудківської ОТГ заклали на ремонт усіх доріг майже 300 тисяч гривень – це мізер, враховуючи кількість неремонтованих доріг. Крім того, ця ОТГ не виконує бюджету, надходження мізерні – оце справді проблема, бо ОТГ створювалася для того, щоб стати багатшою, а не попрошайкою. Хоча, є інформація, що Рудківська влада прийняла на роботу більше 60 осіб в ратушу – навіть значно більший та багатший Новий Калинів має на 20 людей менше. Ми розуміємо, що кожен чиновник у Рудках хоче мати добре місце праці, але хто заробить на їхні зарплати?

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар