Підліток-мисливець стріляв навмання і поцілив у свого приятеля

SambirWZ
238

Підліток-мисливець стріляв навмання і поцілив у свого приятеля

З Божою поміччю медикам Старосамбірщини вдалося врятувати, здавалося б, безнадійну жертву полювання

16-річний мисливець поранив свого старшого товариша через необережність. Це трапилося у одному зі сіл Cтаросамбірщини, інформує відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області.

Серед білого дня поліцейським повідомив про цей випадок фельдшер швидкої допомоги. 31-річного чоловіка доставили у місцеву реанімацію. На подію подалася  слідчо-оперативна група. З’ясувалося, що два приятелі пішли на дичину у ліс. Через необережне поводження зі зброєю (гладкоствольною мисливською рушницею) юний стрілок влучив у свого удвічі старшого товариша. Правоохоронці провадять розслідування.

Зрештою, про цей справді неординарний випадок ми дізналися трішки раніше, ніж про це розповіла обласна поліція. Дізналися зі слів головного лікаря Старосам-бірської ЦРЛ Юрія Войтіва, який того дня після обіду три години відстояв біля хірургічного стола, боровся за життя хлопчини. Богу дякувати, все минуло добре. Хоча, коли Юрій Ярославович розповідав нам то, не зовсім добре розуміючись, що і де знаходиться за грудною кліткою, ми збагнули, що пошкоджено практично усе. Щастя, що свинець не торкнувся серця. До всіх тих внутрішніх проблем додалося інше. Юнака люди несли з лісу приблизно три кілометри і за той час витекло близько трьох літрів крові. Це ускладнювало ситуацію і операцію, але провінційні хірурги, яких у таких випадках і провінційними не назвеш, дали собі раду… Юрій Войтів розповів, що з початком року це уже друга надто складна операція. Перша – у нагальному порядку: зі санпропускника – на операційний стіл, потрапив молодий чоловік, який потерпів у аварії. Він мав багато переломів, але, знову ж таки, Богу дякувати, все минулося.

Та повернемося до стрілянини. Тут виникає  немало запитань. Чому  хлопці у часі, коли сезон на полювання не відкритий, взяли до рук гвинтівки? Бракон’єрство, судячи з розповідей людей у гірському районі, процвітає. Яким чином зброя потрапила до рук 16-річного хлопчини і хто з дорослих йому це дозволив? І нарешті, як можна було у лісі серед білого дня не розрізнити людини від тварини? Якщо на два перші питання відповідь мають дати правоохоронці, то на останнє нам відповіли знавці справи. Виявляється, мисливець може стріляти не тільки у ту тварину, яку добре бачить, а й навмання – просто на звук. Ну, це, вибачте, дурня повна…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар