Після зухвалого нападу на фермера з Раково аграрники задумалися про безпеку інших

SambirWZ
188

Після зухвалого нападу на фермера з Раково аграрники задумалися про безпеку інших

Наразі від поліції не надходило оптимістичних повідомлень про те, чи вийшли на слід зухвальців, які одного разу напали на помешкання фермера у Раково на Старосамбірщині і катували його сім’ю.

Шкода, бо факт дуже прикрий, здійняв серед обивателів хвилю емоцій, мовляв, повертаються ті дев’яності роки, коли кримінальний світ поводився безкарно. Тим не менше, неординарна подія розхвилювала аграрників і голова асоціації фермерів Самбірщини Іван Кільган вирішив, що якраз час ініціювати заходи колективної безпеки фермерів. Бо, за його словами, завтра під таке ж пограбування чи рейдерство може потрапити будь-який аграрник і треба вміти себе захистити…

Саме тому Іван Кільган запросив на наші терени поважних людей з тим, щоб напрацювати за “круглим столом” концепцію оборонних заходів і об’єднати зусилля кількох сусідніх районів. Своїми міркуваннями поділилися фермери Самбірщини, Володимир Малецький – керівник державної служби охорони м. Самбір, представники Української добровольчої армії (УДА), зокрема, Андрій “Богема” (заступник Дмитра Яроша), колишній народний депутат України кількох скликань Тарас Стецьків та інші. Дійшли висновку, що треба створювати громадську організацію, функції якої – захищати фермерів від несподіваних розбійних нападів, надавати їм оперативні охоронні та юридичні послуги. І все це аж ніяк не має бути пов’язане з політикою.

 

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар