Після посади голови РДА можна уже й банком керувати

SambirWZ
109

Після посади голови РДА можна уже й банком керувати

Кожен з нас колись кудись наймався до праці. Не сенсація… Але коли мова йде про людей, які донедавна були публічними, ну, треба хоч щось сказати… Так ось, на вівторок намітили буденну як для одного з банків подію – призначення нового очільника у відділення. Небуденна вона для самбірян, оскільки керівником відділення став ексголова РДА Андрій Жепко. Банк великий – йому видніше…

ЧУТКИ про те, що Андрій Богданович може очолити фінансову установу, ганяли містом ще півтора тижня тому. Але ми не дуже вірили… Зрештою, як і не вірили колись, що 29-річний редактор місцевої газети може очолити районну державну адміністрацію, мовляв, мало досвіду, ніколи нічим масштабним не керував, але нічого… Пан Жепко навіть протримався на посаді ледь не пів року. Щоправда, місяць випав з його начальницького життя з причин поїздки на відпочинок за кордон, а потім двотижневої самоізоляції. До речі, повертаючись до цієї відставки (офіційна версія – сам написав заяву за власним бажанням), скажемо: для когось вона стала сподіваною, для когось – несподіваною, але нас як патріотів Самбірщини розхвилював і заїв не стільки сам факт відставки пана Жепка, скільки те, що за час голови ЛОДА Максима Козицького більше жоден інший голова РДА області не опинився там, де опинився Андрій Богданович. Трохи образливо стало, бо вийшло, що район з паном головою і торби січки не вартували.

Прихильні до пана Жепка політичні кола не творили з відставки ніякої трагедії, навпаки, після того упевнено казали, що він молодий, перспективний та ще прислужиться народові. Ви знаєте, з призначенням Андрія Богдановича на посаду в Банк, починаємо вірити, що такі люди справді потрібні… Хоча з економічною сферою його єднає лише те, що здобував спочатку освіту у Самбірському технікумі економіки та інформатики, а потім на  економічному факультеті Львівського Національного Університету імені Івана Франка. В серйозній праці при економіці та фінансах ми його не помічали, але, як кажуть, на святі горшки ліплять… А може це справді унікальність людини, або, скажемо так, талант майстра на всі руки та уми? Зрештою, і з посади головного управлінця району, яка охоплює багато сфер життя, можна йти і в банк, і в медицину, і в освіту, і взагалі будь-куди.

У банківській сфері нині дуже непросто працювати – надто жорстка конкуренція за клієнта, а у цього Банку в Самборі – і поготів, бо тут є відразу два відділення, одне з яких багато років очолює досвідчений банкір… Ми зичимо Андрію Жепку знайти себе у банківській сфері, «розсунути» конкурентів, показати «старикам», як треба працювати, і протриматися на цій посаді довго, принаймні довше, ніж в «білому домі».

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити