Районна сміттярка «перегородила» дорогу на сміттєзвалище

SambirWZ
215

Районна сміттярка «перегородила» дорогу на сміттєзвалище

На самбірському сміттєвому полігоні виникло щось схоже на черговий скандал. Ні, мова нині не про спецтехніку, з якою у керівника СКП «Об’єднане» Романа Затварського багато проблем, а про районне сміття. Річ у тому, що відколи цей полігон існує, непотреб на нього звозили як з міста, так і з району. Коли ж сталися відомі події з львівським сміттям, місто, судячи з усього, вирішило, що прийматиме виключно свої відходи. А Самбірський район потрапив під відмову – так само, як Львів.

ЗАВЕЗЕННЯМ районного непотребу у нас займається комунальне підприємство, яким керує депутат райради Володимир Ковалів. За його словами, фірма не має боргів за прийняте містом сміття, днями перерахували більше 100 тисяч гривень, однак хтось із керівників «Об’єднаного», ймовірно, дав команду район не пускати. Мало того, місто підняло вартість приймання, так і не довівши районному підприємству своїх розрахунків, відповідно і нам, каже пан Ковалів, треба піднімати вартість своїх послуг. Але менше з тим…

Після чергового збирання сміття у районі автомобіль ввечері намагався потрапити на полігон, однак охорона не пустила. Володимир Ковалів одразу повідомив поліцію про інцидент, стражі порядку взяли у нього пояснення: «Я показав їм нашу угоду з комунгоспом і вони, переконавшись, що ми нічого не порушували, до з’ясування ситуації порадили нам повернутися зі сміттям на базу. Однак, коли машина розверталася, то… поламалася. Так сталося…» Однак у місті це розцінили ледь не як провокацію чи шантаж. Зрештою, каже пан Ковалів, я сам пропонував тим, хто нас звинувачує, зрушити автіку з місця. І у них не вийшло. Повірте, ми б самі свою машину навмисне не ламали. Потім запросили майстрів, авто відремонтували і воно таки поїхало навантажене на базу… Однак у цій історії, за словами пана директора, вражає те, що районне підприємство давно і плідно співпрацює з міським і жодного разу таких проблем не було. Чомусь з’явилися аж тепер і невідомо, з чиєї намови. Заразом пан Ковалів сказав, що хтось із міських урядників написав скаргу у Львівську ОДА, бо наша районна машина їздить на «польських бляхах». Ми не бачимо у цьому трагедії, бо машина обслуговує район уже третій рік і нікому не заважає. Прикро, що навіть цей момент стає причиною для політичних розбірок чи з’ясування стосунків між містом і районом, підвів риску пан Ковалів.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар