Ралівка захищає себе від паводків

SambirWZ
38

Ралівка захищає себе від паводків

У Ралівці будують дамбу протяжністю майже 4 кілометри вздовж Дністра. Вона повинна захистити це село та сусіднє – Хатки, від підтоплення, інформує пресслужба ЛОДА. Минулого тижня на об’єкті побував заступник голови області Юрій Бучко…

У ЛИПНІ 2008 року та травні 2014 населені пункти потерпіли від паводку…   Як зазначив пан Бучко, будівництво дамби розпочали минулого року.  Загальна вартість – 16 мільйонів гривень, однак на тендерних торгах вдалось зекономити 4 мільйони. «Станом на сьогодні, виділили 4 мільйони і на наступний рік плануємо дофінансувати решту суми, щоб завершити проєкт. Дамба дозволить захистити від підтоплення більше чотирьох тисяч осіб, вбереже 34 садиби та понад 300 гектарів сільськогосподарських угідь. Підрядники збудували понад 1,5 кілометра дамби та провели руслорегулюючі роботи річки Дністер довжиною 175 метрів. Роботи проводить підрядна організація ПП «Єврошлях-ІВ». Завершити будівництво планують наступного року.

Залишається нагадати, що і Самбір робить певні кроки, аби врятуватися від некерованого Дністра. Мова йде про мікрорайон Набережної, де береги у часі дощів падають і добираються до осель. Ми часто розповідаємо про цю бідосю, але наразі знаємо лиш те, що місто виділило гроші на документацію для проведення робіт. Має бути тендер.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити