Ратуша зупинила сміття одним розчерком пера

SambirWZ
214

Ратуша зупинила сміття одним розчерком пера

Під вечір позаминулої середи міський голова Юрій Гамар прийняв чи не найрозумніше рішення після усього, що здійнялося у місті.

Своїм розпорядженням дав вказівку керівнику «Об’єднаного» Євгену Квасу призупинити ввезення у Самбір сміття. Контроль поклав на себе. Блокувальники, які облаштували пост біля «Омеги», не дуже повірили і не надто спішили розбігатися, щоб святкувати перемогу. Чи то тому, що вирішили не вірити місцевим урядовцям, чи тому, що відчули себе палкими захисниками екології… Одразу здійнявся галас і з іншого приводу: чому мер не заборонив, а лиш призупинив? Міський голова, хоч і наділений безмежними повноваженнями, одначе відмінити рішення депутатів можуть лише депутати. Таким чином Юрій Петрович законно переклав відповідальність за ситуацію і на депутатів, які уже не сховаються за мерськими плечима. Мають зійтися і все ж проголосувати чи знову «за», чи, може, «проти» львівського сміття. Коли зберуться знову і чи зберуться найближчим часом, важко сказати, однак в очільника розв’язалися руки – він дослухався до громади, більше того, у майбутньому може твердити, що нема сміттєвих грошей – нема і ремонту доріг…

А тим часом, судячи з висловлювань обласних чиновників, тему львівського сміття знову віддають нинішньому кандидату в Президенти Андрію Садовому. ОДА більше не нагинатиме Самбір… Хоча ми усі і так встигли пересваритися.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар