Рекет повертається?

SambirWZ
293

Рекет повертається?

До самбірських міліціонерів звернувся 18-річний студент одного з місцевих навчальних закладів з поважної причини – незнайомий чоловік, погрожуючи фізичною розправою, вимагає у нього 500 гривень.

За словами заявника, це відбулося на початку навчального року, коли студенти зїхались у Самбір. Зясувалося, що це не єдиний випадок вимагання грошей, просто раніше ніхто зі студентів не звертався із заявою в міліцію. Боялися“, – розповів начальник міськвідділу міліції Василь Черепущак. А згодом правоохоронці затримали 31-річного раніше судимого мешканця одного з сіл Самбірського району.

Тетяна ОХРІМЕНКО.

 

Від редакції. З досвіду попередніх років знаємо, що такі трафунки були. Самбір – студентське місто і до нас з усього довкілля приїжджають діти вчитися. Але на цьому наживаються злочинці – вимагають “плату за територію”. Мабуть, студенти, потрапляючи у велике місто, лякаються новітніх рекетирів і приносять данину. Нам важко прогнозувати, яке покарання понесе затриманий, і не хотіли б на щось впливати, але коли таких людей суд не буде садити у в’язницю,  то навіщо нам тоді така правоохоронна система? Богу дякувати, хоч один студент набрався мужності та заявив у міліцію. Може іншим буде легше

Вас це може зацікавити

Залишити комментар