Розшукується Семен Ц., який ударив Галину П.

SambirWZ
12

Розшукується Семен Ц., який ударив Галину П.

Про історію з посадою керівника одного з відомств Старосамбірської РДА ми писали і раніше. Керівники адміністрації, які приходили у “білий дім”, то звільняли когось, то потім через суди той “хтось” поновлювався…

Одне слово, сторони добряче випробували себе у знанні трудових законів. Для декого, можливо, це стало смислом життя і боротьби, багаторічним захопленням… Нарешті кілька місяців тому ситуація стабілізувалася і керувати відомством знову прийшла Галина П.

Але як тільки Семен Ц. дізнався про це, вирішив встановити свою справедливість. Чиновниця провела нараду з колективом, дала розпорядження – звичний режим роботи, і на порозі з’явився попередник. Судячи з усього, був знервований, назвав нову очільницю самозванкою, попросив людей не виконувати її розпоряджень, хоча офіційно у цей час він перебував на лікуванні і навіть не в Старому Самборі, а десь інакше. Все це закінчилося не тільки словесним з’ясуванням стосунків. Семен Ц. стусанув жіночку до прочинених дверей, залишивши їй на руці синяк. Синяк наступного дня став великим і чорним, а тому Галина П. зняла побої і написала заяву місцевим поліцаям. Інцидент відбувся ще на початку лютого, а слідчих дій практично ніяких – Галина П. пояснила нам, що слідчі не можуть розшукати ініціатора стусанів. Семена Ц. шукають за місцем проживання, але знайти не можуть. Жінка нарадила поліцейським місце, де його знайти – можна у Фейсбуці, де він час од часу з’являється, або у визначений день у Львівському адміністративному суді, де відстоює свою посаду.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар