Роман Бойко своїх до своїх привозив

SambirWZ
186

Роман Бойко своїх до своїх привозив

На стадіоні у Березові, який урочисто відкрили торік, відбулося справжнє футбольне свято – провели турнір на Кубок ” СТРИВІГОР -2016″‘. Сонце пекло немилосердно, але для гравців з довколишніх сіл та деяких сіл Самбірщини і їхніх  уболівальників – то була не проблема.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО, які ціною власного життя дарували сонячні дні. Вітали футбольну громаду ведучий свята, почесний президент ФК “Турбо” Роман Бойко та представник Чуквівської об’єднаної громади, директор Блажівського НВК Іван Сікорський. Команди-учасниці визначили собі суперників: ФК “Турбо” с. Березів  – ФК “Ореб” с.Чуква та ФК “Карпати”  с. Блажів –  ФК “Ветерани” с.Березів.

Спочатку силами помірялися футболісти “Карпат” і ФК ”Ветерани”. Результативнішим видався другий тайм, далася взнаки втома “ветеранів-березівчан” – минулорічних володарів Кубка.  З рахунком 4:1 перемогу святкували блажівчани.  По два голи на свій рахунок записали Дмитро Хавула та Микола Пітила. Гол престижу провів Іван Поточняк. Патріотичним привітанням ”Слава Україні – Героям слава!” розпочався другий півфінал між “Оребом” та “Турбо”. З мінімальним рахунком 1:0 перемогли юні березівчани завдяки вправному удару Юрія Комарницького. Поки ті відпочивали, точилася боротьба за третє місце. На голи Андрія Сидорака, Павла Леги та Павла Лаврика красенем-голом зі штрафного удару відповів Мар’ян Прокіп. Хлопці з Чукви перемогли 3:1, вони й зайняли почесне третє місце. А у головному фіналі зустрілися “Карпати” та “Турбо”. Фінальний свисток застав футболістів з рахунком 2-2. Пішли одинадцятиметрові удари, а вправнішими виявилися березівські футболісти, які і стали володарями основного кубка. Ініціатор змагань Роман Бойко не поскупився на дипломи та грамоти. От що цікаво, маленьке село Березів, а вміє влаштувати собі спортивне свято. Більше того, навіть запросити гостей з іншого району – Самбірського. Хоча все дуже просто – Роман Бойко працює гуманітарним заступником у Чуквівській громаді, а сам родом з Березова – своїх до своїх привозив… От вам і трансрайонні ігри…

 

Василь ДЕНИСЮК, студент факультету журналістики ЛНУ ім. І.Франка.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар