Роман Когут нічого не навчив Наталію Стахів

SambirWZ
141

Роман Когут нічого не навчив Наталію Стахів

Признатися, стало зле від чергового повідомлення про хабарників. Не так давно взяли на гарячому голову ОТГ Дублян Романа Когута і ця обставина мала б хоч когось навчити не брати хабарів. Та, видно, чуже горе нічого не вчить, треба пектися на своєму… І хто буде наступним?

Заступницю міського голови Рудок Наталю Стахів запідозрили в отриманні 500 доларів хабара. «Правоохоронці викрили злочинну схему, яку налагодили посадові особи. Організували так званий бізнес на видачі довідок про походження сільгосппродукції для їх подальшого пред’явлення у торгово-промислову палату. Така довідка необхідна для сертифікату на продукцію для її експорту», – коментує ситуацію Національна поліція. Затримували чиновницю працівники управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції, слідчого управління поліції області та обласної прокуратури. Посадовець одержала 500 доларів США, частину з яких вилучили під час затримання, а решту – під час обшуку в її помешканні. Суд відпустив посадовицю під заставу.

38-річна Наталія Стахів стала заступницею мера Рудок у грудні минулого року, до того працювала сільським головою Підгайчик, які в результаті об’єднання місцевих громад увійшли до складу Рудківської міської ОТГ.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар