Рудки поринули у стан посухи

SambirWZ
214

Рудки поринули у стан посухи

Цю новину нам повідомив голова Самбірської районної ради Віталій Кімак. У містечку уже десятиріччями одна і та ж біда, але цього разу дістало так, що мер Іван Лозинський змушений організовувати людям довіз питної води. То вже не жарт…

Днями відбулася нарада за участю нашої влади та городоцької, представників водоканалу. Думали-гадали, як виходити з ситуації. І хоч таких нарад уже на нашій пам’яті було вдосталь, нині ж ситуація критична. Річ у тому, що діряві труби, які несуть воду у Рудки, уже не витримують трішки посиленого тиску. Скажімо, якщо городоцькі закачали нам 100 кубів води, то дійшло якихось 30… Рудківчани сподіваються на проект, який разом з іноземними інвесторами провадить народний депутат України Ярослав Дубневич. Десь з Любеня тягнуть нову вітку водогону, яка рватися уже не буде. Але постане питання і у самих Рудках – очевидно, доведеться так само міняти водопроводи у містечку.

Отож, наприкінці минулого тижня з ініціативи мера Івана Лозинського зустріч мешканців з городоцькою владою – міською і районною, тамтешнім водоканалом  та представниками фірми, яка тягне водогін у Рудки, трохи розставила крапки над “і”. Був голова Сам-бірської РДА Микола Фрей. Спочатку люди були дуже емоційно налаштовані, та їх і можна зрозуміти. Але коли фахівці почали пояснювати ситуацію, градус невдоволення став спадати. Як підсумок, зазначив Микола Фрей, навесні водогін має дійти до Рудок і вже тоді можна сподіватися змін у вирішенні прадавньої проблеми.

 

Роман ПОГОНИЧ

Вас це може зацікавити

Залишити комментар