Ріп’янські сосни запахли криміналом

SambirWZ
30

Ріп’янські сосни запахли криміналом

Самбірська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно місцевого жителя села Ріп’яно, який зрубав 5 сосен загальною кубомасою 3,5 м куб. Злочин вчинив у Головецькому лісництві, яке належить до природно-заповідного фонду, інформує прокуратура.

 

ПІСЛЯ незаконної порубки зловмисник зберігав деревину у заздалегідь облаштованому місці. Чоловіка затримали працівники лісової охорони, коли він перевозив її в інший сховок. На підставі судового рішення провели обшуки у помешканні фігуранта і вилучили 6 бензопил з комплектуючими, сокири, клини, ломи і транспортний засіб, за допомогою якого возили деревину. Зловмиснику загрожує штраф від 1 500 до 2 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на той самий термін.

 

А тим часом…

Під час рейду з охорони лісу від злодійчуків працівники державної лісової охорони Головецького лісництва натрапили на прикрий факт у масиві поблизу села Плоске. Частину краденого лісу уже витягнули колісним трактором і знаходилася вона поблизу пилорами у цьому ж селі (керівник Роман Л.). На місце події викликали поліцейських.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити