Рішення влади про виділення пляців воїнам АТО оскаржують у суді

SambirWZ
285

Рішення влади про виділення пляців воїнам АТО оскаржують у суді

В Інтернеті з’явилася інформація про те, що Львівщина виділила уже воїнам АТО близько півтори тисячі пляців під забудову. Якщо враховувати, що лише Самбір роздав 270 ділянок, то можна зробити висновок, що левова частка – за нашим містом. Бо в інших роздали мізер.

ТА НАВІТЬ після цього заяви на виділення ділянок для воїнів АТО продовжують надходити і додатково є ще півсотні. Навіть приїжджав чоловік зі Львова і коли просив план під забудову у Самборі, сказав, що в обласному центрі не дочекається. Лише протягом одного дня в ратуші зареєстрували 7 таких прохань. А ті щасливчики, які вже отримали місця під забудову у мікрорайоні цукрового заводу, активно  взялися виробляти відповідну документацію. Розповідаючи про це, міський голова Тарас Копиляк зазначив, що питання про виділення саме там земельної ділянки, викликало у депутатів немало дискусій, питання проходило “зі скрипом”, але, Богу дякувати, пройшло. Той “скрип” був викликаний різними міркуваннями, на які, безперечно, депутати мали право. Тарас Васильович додав, що приїжджали юристи від цукрового заводу і визнали, що земля, яка колись належала цукровикам, тепер не належить. У ці дні в ратуші мала відбутися нарада з представниками комунальних служб, які злагоджено мають допомогти новим забудівельникам у підведенні до кварталу води, світла, газу, каналізації. Більше того, мер каже, що коли “наріжуть” пляци, то він організує прокладання цивілізованих доріг, аби кожен мав нормальний заїзд. Твердить, що в Європі будівництво таких кварталів розпочинається власне з доріг. Це у нас спочатку будують, а потім думають про облаштування вулиць. Хоча, вислухавши все це, журналісти попросили міського голову підтвердити чи спростувати чутки про те, що хтось оскаржує рішення сесії міськради про виділення там ділянок воїнам АТО, бо, мовляв, вони примикають до промислової зони міста. Тарас Копиляк підтвердив, що громадянка Сікорська (щоправда, не уточнював, хто вона і яке має відношення до промислової зони) подала заяву у суд. Безперечно, має право на це, як і може мати свої аргументи. Однак, мер споді-вається, що суд прийме правильне і законне рішення і навіть допустив, що жоден служитель
Феміди, мабуть, не дозволить відмінити владне рішення, яким воїнам АТО виділили землю. Один з бійців, дізнавшись про суд, сказав, що хлопцям доводиться ціною життя відстоювати на сході українську землю, а в Самборі – в судах.

 

Минулого тижня  відбулося перше судове слухання. Тема дуже цікава – коли щось ще почуємо, то неодмінно розповімо.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар