Самбір виграв гроші на спорт

SambirWZ
192

Самбір виграв гроші на спорт

Чомусь так сталося, що Самбір дуже імпотентно ставився до участі у боротьбі за кошти розмаїтих проектів. Начебто і досвідчені фахівці у ратуші були та залишаються, а не щастить. Хоча, треба сказати, справа у зацікавленості перших осіб…

Нинішнього року крига скресла – Самбір подавав на перемогу 5 проектів з питань розвитку ЦРЛ, залізничної лікарні, садків № 12 і 8, гімназії і ДЮСШ. Виграла тільки ДЮСШ і це можна вважати історичною перемогою з часів існування конкурсу ДФРР. За кошти Державного фонду регіонального розвитку та міської ради проведуть реконструкцію спортивного залу ДЮСШ. Мова йде про суму у півтора мільйона гривень. Співфінансування міської ради – 144 тис. грн. Учасники виграшного проекту мають намір утеплити фасад, замінити підлогу, яка вже прогнила.

Ми радіємо, що спортовцям вдалася ця фінансова перемога, бо той зал, у якому діти займаються, став практично аварійним. Можна моралізувати, мовляв, у інші речі вкладаєм більше, ніж у здоров’я дітей. І з приводу спорту та здоров’я дітей. За словами голови бюджетної комісії обласної ради Олега Домчака, цьогоріч нові майданчики зі штучним покриттям будуть споруджувати у Новому Калинові та Вільшанику. Такі споруди – не з дешевих, на них йдуть державні гроші, тому майданчики не мають простоювати. Свого часу біля старосамбірського «білого дому» звели такий майданчик. Стадіон настільки потужно експлуатують, що у «білому домі» починають думати про його ремонт.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар